auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen POLO: Motormanagementlampje brandt polo 1.2 12v benz 2002

Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: AZQ, Motorinhoud (cc): 1200, Vermogen (kw): 47

Ik heb een polo 9n 1.2 12v op benzine. Vandaag is het motormanagement lampje gaan branden. De motor loopt prima. Ik lees dat meer mensen met deze motor hier problemen mee hebben. De oplossingen lopen erg uit een. Is er hier imand die er ervaring mee heeft? En zo ja, wat was bij jou de oplossing?

Geplaatst door

9npolo +110

al 8 jaar lid

Reacties

Ik zou zeggen begin eens met uit te laten lezen, dan weet je in welke richting er gezocht moet worden.
Anders krijg je een hoop tips die er niets mee te maken hebben en als je dan als gevolg onderdelen vervangt wordt het wel erg duur.

oldford +0
badge

8 jaar

De auto is uitgelezen. Foutcode P0420.

9npolo +110

8 jaar

De katalysator werkt niet meer (voldoende). Waarschijnlijk moet deze vervangen worden.
Maar dat had diegene die uitlas je ook wel kunnen vertellen.

Een extra check kan rijdend gedaan worden met behulp van de signalen van de lambdasondes
Zie: https://www.picoauto.com/library/case-st...

oldford +0
badge

8 jaar

Oke. Ik las dat er naast de kat ook diverse andere oorzaken zijn voor deze foutcode. Ik ga toch nog proberen die uit te sluiten. Vandaar ook mijn vraag wat hier de ervaringen zijn.

9npolo +110

8 jaar

Het is dus kennelijk niet de kat. Ik open een nieuw topic met de foutcode.

9npolo +110

8 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.