👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik heb een probleem met mijn navigatie het betreft een MK3 met grootbeeldscherm en zit in een bmw 320d E46 uit 2002.
Het volgende doet zich voor :
Omdat het geluid van de navigatie het niet deed(geluid van de radio valt wel weg maar geen stem)heb ik een update uitgevoerd met het gevolg dat ik nog geen geluid heb en somige functie het niet meer doen zoals de DVD speler deze was namelijk eerst te zien op het scherm nu niet meer en ik kan niet meer in het menu komen.
Bovendien ben ik met de update de Nederlandse taal kwijt
Heeft iemand anders hier ook wel is last van gehad en kan ik de MK3 computer resetten en opnieuw software installeren(geen update) en waar zou ik deze eventueel kunnen downloaden.
kijk eens op www.x5world.com bij navigation.
Daar is een boel info over navigatie systemen te vinden en ook wat jij zoekt.
17 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
is hij standaard van bmw? dan moet je het bij de dealer laten doen dan programmeren ze hem opnieuw via progman en kunnen ze de taal nederlangs weer erin zetten en een update erop zetten van bmw zelf die particulieren niet kunnen krijgen.
succes stefan
17 jaar