hallo,
Ik zou mij een toestel willen kopen om de fouten van e46 uit te lezen.
Welk toestel raden jullie aan ?
iCarsoft hoor ik meestal goede dingen over. Kost iets minder dan de helft van je budget.
Heb het apparaat alleen nog nooit zelf gebruikt.
Misschien eerst een demo op jouw auto vragen?
bedankt voor de tip voor de deep OBD ...De Vlink vind ik wel duur +/-100 euro. misschien kan ik de kabel vd Diagnostic Scanner 1.4.0 Interface (50 euro) aansluiten op de deep OBD .
Ik kan echter nog geen resultaten geven omdat de wagen in een ander land staat.
Ik moet wachten tot eind januari om het uit te proberen!
groeten en bedankt
Ik had hem via nl. aliexpress gekocht voor €16 origineel. Die Vlink werkt ook goed met apps zoals Bimmerlink en Bimmercode.
Kan zijn dat ie nu iets duurder is in China ivm de nieuwe EU regels, Het is wel een aanrader. Behalve storingszoeken en errors uitlezen kan je een accu ermee aanmelden. Bij modellen van na de E46 moet dat vaak. Succes! Ik vind apps als Carly net te duur, daarom gebruik ik de gratis Deep OBD, Bimmerlink en Bimmercode (paid €30) Ik heb ook wel snoertjes om wired met de laptop Inpa of Ista-D op te starten maar dat is meer gedoe. O ja die gratis Deep OBD heeft ook een exerimental VW mode. Maar het gros zal hem voor BMW gebruiken.
https://nl.aliexpress.com/item/328072842... Link Vlink BT nodule vergeten.....
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Tja, wat wil je (alleen de motor of ook abs, airbag, etc.) en wat voor prijs ben je bereid te betalen?
oldfordbuild
speed117.985 km