Onze Crysler Neon bj 2001 loopt ineens harder stationeer en heb ook bijna geen remmen.
Blijkt een losse vacuumslang te zijn dit opgelost en de auto loopt vele malen zachter stationeer en bij koude start helemaal niet.
Moet gas bijgeven eenmaal warm gedraaid loopt hij 5 à 600 toeren slaat soms spontaan af als ik rem. wat kan dit zijn.
Geen dealer in de buurt.
Als ik daar ben zeggen ze kan geen kwaad als het lampje maar weer uitgaat.
Storing is niet verholpen daarmee. Ze geven aan dat er een sensor af en toe uitvalt welke weten ze niet.
Iemand een idee wat het zwarte filtertje precies moet doen als ik deze ertussen uit haal dan loopt de motor iets harder als voordien.
Wat was de exacte foutcode die werd uitgelezen? Nummer en/of exacte tekst?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chrysler Neon of stel zelf een nieuwe vraag.
Foutcodes kun je laten uitlezen bij ieder APK-station met de apparatuur (EOBD) die ook bij de APK gebruikt wordt.
Geeft misschien iets minder informatie dan uitlezen met dealer-apparatuur.
oldfordbuild
speed117.985 km