Hallo
Als ik in mijn charade wil rijden dan valt hij soms onder het rijden uit de versnelling.?de ene keer kan ik gewoon rijden de andere keer kan ik niet in de achteruit schakelen.
als ik hem in de D zet dan trekt hij niet goed op, hij stottert. zet ik hem in de 2 of in de L dan lukt het wel kan dan ook door zetten naar D. het rijden gaat dan goed . kom ik dan thuis na 5 km en wil weer weg doet hij niks meer.er is al een ander bak onder gekomen, maar het probleem blijft.
als ik de pijlstok uit de versnellingsbak haal dan zie ik witvet of zo iets zitten, niet veel maar het zit wel op de pijlstok.heeft dit er iets mee te maken.?
Je bent niet de meest vriendelijke als ik het even mag zeggen. Maar als je een beetje handig bent dan moet je maar even een Stall-Test doen. Rij de auto warm en zet hem op de handrem. Sluit een toerenteller (van bv. een onstekingafstelapparaat oid)aan als je die niet in je auto hebt zitten. Rem stevig en zet hem in z'n D. Geef volgas (MAX 5 SECONDEN!) en lees het maximum toerental af. Even de auto laten afkoelen en doe dit ook in z'n R. De uitkomsten van het toerental moet zijn tussen de 2100 en 2300 toeren. Laat ons even de uitkomst weten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Charade of stel zelf een nieuwe vraag.
Dat witte is opgeklopte oude olie. Maar de versnellingsbak zal wel stuk zijn.
Butsman
speed2.060 km