welk bedrijf heeft de juiste uitlees apparatuur, stekker en software, voor het het uitlezen van diagnose ivm waarschuwing: "check engine"
dodge stealth RT turbo bj 1992
ja, dat weet ik.. helaas gebruikt dodge een andere stekker en software dan mitsubishi hanteert.
dank voor je reactie ricky
kun je uitleggen wat je bedoeld TesT?
Probleem al opgelost?
Je probleem is op een paar manieren op te lossen. Je kunt een OBD-scanner kopen met de mogelijkheid van resetten. Die zijn al te koop rond de 100 euro incl. de kabels. Je OBD-codes zijn bekend op het internet, dus de meeste dingen zijn zo gevonden. Het resetten is vaak niet zo'n probleem omdat een Dodge dat ook zelf doet nadat de problemen zijn verholpen, tenminste met de modellen van de laatste 5 jaar is dat wel zo.
Een Chrysler-dealer heeft zowiezo de mogelijkheden. Daar ben ik pas ook heen geweest met mijn Dodge Ram. In mijn geval vonden ze een niet doorsnee auto zo leuk dat ze het voor niets deden. Anders kost het gemiddeld 45 euro.
Succes
Koert,
Ik denk dat de auto iets te oud is voor OBD2. In dit geval praten we over een 1992! model.
Zelfs in Amerika werdt OBD2 pas verplicht in 1996.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dodge Overig of stel zelf een nieuwe vraag.
Bij de Mitsubishi dealer misschien??? Stealth is zeg maar gelijk aan de 3000gt.
Ricky,
rickybuild
speed55.545 km