Hoi allemaal,
Ik heb een Ford Fiesta Mk7 en ik heb onlangs een originele Ford Fiesta Zetec S achterbumper gekocht.
Daarnaast heb ik een diffuser van een Ford Fiesta Red Edition met onderdeelnummer 9773658 (zie foto).
Mijn vraag:
Heeft iemand ervaring met het monteren van deze 2014 Red Edition diffuser op een 2012 pre-facelift Zetec S achterbumper?
Ik ben vooral benieuwd naar:
* Past hij direct?
* Moeten de clips of bevestigingspunten aangepast worden?
* Hoeveel werk is het ongeveer?
* Is het eindresultaat netjes/OEM-achtig?
Foto’s of ervaringen uit de praktijk zijn zeer welkom.
Ik heb de bumper uit 2012 nog niet gekocht. Ik wou eerst even wat advies hebben voordat ik het aankoop. Is een facelift-bumper plaatsen op een prefacelift model ook een optie die werkt?
1 uur
Wat ik wel zie is dat een bumper van een 2010 qua vorm behoorlijk afwijkt van 2014 , vrees dat het niet gaat , daarom proberen dan weet je het zeker .
Mk7 en mk7.5 is uitwisselbaar als ik het zo zie.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Fiesta of stel zelf een nieuwe vraag.
Je hebt de nieuwe bumper 2012 en de diffuser van 2014 , begrijp de vraag wel maar wat let je om de diffuser uit de 2012 bumper te halen en de 2014 te proberen ?
1 uur