Ford Ka: KA verliest KVS en vermogen als airco inkomt

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3i eec

Heb eeb ford KA die verliest KVS, en kan nergens ontdekken waar, en als de airco wordt ingeschakeld komt hij met moeite boven de 120 Kmh. Ook een goed warme motor blijft iets of was wit roken, maar uitlaatgassen ruiken niet zoet, en geen druk op het koelsysteem, of borrelen. Is een motor met gietijzeren fiestablok, wel injectie
iemand die hier iets mee kan?

Geplaatst door

zx9r

1.990 km

al 20 jaar lid

Reacties

Het is een normaal probleem met de ford Ka dat hij moeite heeft met de aircopomp en je dat flink kunt merken aan de trekkracht die dan bijna totaal wegvalt.
Airco was een luxeoptie maar helaas niet geheel doordacht systeem bij een endura blokje... blijft wel lang heel overigens.

Witte rook duidt bijna altijd op koelvloeistof verbranding.
Bij de dealer kunnen ze even met een meter ruiken aan je koelvloeistof of er verbrandingsgas vrij komt.
Hooguit de koppakking denk ik en das een eitje bij deze blokjes om te vervangen.
C.Jonker 15.800 km Reageer
probleem is opgelost..
Nieuwe koppakking geplaatst, geen verlies KVS meer.
Cris
zx9r Topicstarter 1.990 km Reageer
Zie je wel... :D

Mooi dat het is opgelost.
C.Jonker 15.800 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Ka of stel zelf een nieuwe vraag.