Ford Sierra: Startproblemen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 l DHOC

Ben vorige vrijdag in panne gevallen met mijn starter en heb dus een andere gestoken; sindsdien start hij niet meer en heb problemen met de ontsteking. iemand zei me dat het mijn krukaspossitiesensor was dus heb ik die ook vervangen. Nog steeds geen draaiende motor dus. ook de bobine is goed evenwel als de delco en de kabels.
weet er iemand wat het nog kan zijn?

Groetjes Tammy

Geplaatst door

Tammy132

55 km

al 17 jaar lid

Reacties

wat is het probleem precies ,draait hij wel rond met starten , of draait hij niet rond en wat heb je vervangen , een startmotor of een accu?

boyboy

80 km

Hij draait rond maar start niet op benzine en heb de startmotor vervangen

Tammy132Topicstarter

55 km

Hoor je de brandstofpomp ook zoemen?circa 2 seconden na het op contact zetten.
Toevallig niet het reserveband laten vallen in de koffer zodat de veiligheidsschakelaar is gesprongen?
Zit in de koffer bij het reservewiel, kun je controleren door het knopje in te drukken.

Postie

14.840 km

De veiligheidsschakelaar bevindt zich ook bij verscheidene modellen achter de bekleding op kuithoogte naast het linkerbeen van de bestuurder. Je kan er tegenaan gestoten hebben (lijkt me eigenlijk sterk) of door vocht sluiting.

dos litros

180 km

Das pas vanaf 1992

Postie

14.840 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Sierra of stel zelf een nieuwe vraag.