Ford Fiesta: water in deur

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.1

al enkele weken hoor ik steeds een vloeistof "klutsen" als ik korte manoeuvres maak. Ik dacht dat het de benzine was die ik hoorde. Vandaag toch een keertje alles gecheckt en er blijkt water te zitten in de deur van de passagier. Ik ben bang dat alles van binnenuit gaat roesten, dus wil ik dat water er snel uit. Ik weet niet of het mogelijk is om de deur open te schroeven en zo het water te verwijderen. Misschien is er een andere manier om het water te verwijderen.

wie weet wat ik het best kan doen?

groetjes

Geplaatst door

nicolinaaa

55 km

al 16 jaar lid

Reacties

als het goed is zitten er al afwatergaatjes onder in je deur welke verstopt zitten. Wellicht even doorprikken met een satéprikker o.i.d.?

master

3.655 km

Klopt, afwateringsgaten met een kabelbinder (is platter dan sateprikker) open maken, er zit was en vuil in waardoor water niet weg kan.

Suc6

Doktor

9.505 km

bedankt voor de oplossing. even met een schroevendraaier het vuil weg gedaan en het water liep er onmiddellijk uit.

nicolinaaaTopicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Marea of stel zelf een nieuwe vraag.