auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Jaguar S-Type: Koplamp niveau regeling

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 3,0

Ik heb een 3.0 liter S-type van 2003 waar de koplampen hoogte op de laagste stand staan en deze komen niet meer naar de juiste hoogte staan. Er is geen koplamp niveau regeling op het dashbord. Heeft iemand enig idee wat er loos kan zijn??

Geplaatst door

fransbas +0

al 15 jaar lid

Reacties

Ik neem aan dat dit al een s=type met xenon is? daar zit idd een automatische hoogteregeling op, en daar zijn meer klachten over.
http://www.thelurch.com/steering.htm

ik ben bang dat dit een dealer gevalletje wordt.

gr

Peco Power

Mercury +0
badge

15 jaar

Van harte bedankt voor uw antwoord, nee deze heeft geen xenon verlichting. Ik ben al een werkplaats boek en schema's aan het zoeken voor dit model. ik ben bang dat dit aangestuurt wordt door het chassis module.
Weet U iemand met documentatie wat ik over kan nemen ??

Groetjes

Fransbas

fransbas +0

15 jaar

Beste FB ik had het zelfde probleem met stype 2004 (mer xenon!), het kunstof frame waar de koplampen in "hangen" heeft teveel speling gekregen (slijtage), zo een nieuw is behoorlijk prijzig, echter er is een simpelere oplossing en kost bijna niets !
Kijk onder de motorkap tussen de 2 grote koplampen, in het midden, als je de koplamp (achterzijde) een beetje beweegt zie je een nokje (zit een rubber flapje voor) naar voor en achter bewegen, dat is de afstelling, als nu in het kunstof van de lamp unit voorzichtig een klein gaatje boort (2mm) kun je daar een zelftappende schroef in draaien, die gaat bij rechts of links in en uit (hij moet lang genoeg zijn om het achterliggende nokje te raken) nu kun je gewoon de lamp (dimlicht) handmatig afstellen !.
Heb zelf een filmje gevonden op YouTube waar het opstond weet de link niet meer maar zoekterm "hangende koplampen - shaggy headlights"
Dit gaat jou lukken, succes!

jaguar forum, en of de jaguar hyves

gr

Peco Power

Mercury +0
badge

15 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Jaguar S-Type of stel zelf een nieuwe vraag.