Kia Sportage 2006: schokken

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: G4GC, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 104

Bij wegrijden schokt de auto. vooral in de lagere versnellingen ook. Valt niet knap mee te rijden. Moet eigenlijk koppeling laten slippen en meer gas geven. Ligt niet aan mij,anderen die proberen hebben hetzelfde probleem. Mijn vrouw wil niet meer rijden. Heeft iemand enig idee?

Geplaatst door

nihuni00

3.735 km

al 21 jaar lid

Reacties

Kan komen door een slechte koppeling , brandplekken op drukgroep/vliegwiel , defecte radiaal/tangentiaalveren die normaal de schokken opvangen.
2 massa vliegwiel defect.
Of de auto loopt niet goed op alle cilinders.
Slecht lopen is uit te lezen , dan kun je meteen de garage ook even de koppeling laten beoordelen.
kaleido 1 158.570 km Reageer
Dank je, dat klinkt niet best. Meerdere mogelijkheden dus. Ga kijken of ik hier wat mee kan. Hoop op iemand die dezelfde klachten heeft of heeft gehad.
nihuni00 Topicstarter 3.735 km Reageer
Of bougies en bobine kan ook
Ik heb hem ongeveer drie en een half jaar. Van begin af aan heeft hij het, maar ik dacht dat het wennen zou zijn. Heb het later bij een beurt wel opgenoemd, maar ze zeiden dat ze het niet zo snel konden vinden. Heb het toen maar zo gelaten. Nu lijk het nog wel iets erger en is niet leuk meer, vandaar mijn vraag aan jullie.
nihuni00 Topicstarter 3.735 km Reageer
Bedankt trouwens polo voor het meedenken.
nihuni00 Topicstarter 3.735 km Reageer
Momenteel ben ik op vakantie. Hoop later verder te onderzoeken en te berichten.
nihuni00 Topicstarter 3.735 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Kia Sportage of stel zelf een nieuwe vraag.