Ik hoor een 2 tal vreemde geluiden bij mijn motor:
1) Als de motor koud is en je geeft snel gas tot boven de 2000 toeren hoor je een soort ratelend geluid. Dit is weg zo gauw de motor iets warm wordt ( na 1 km al).
Tijdens het rijden hoor je soms een soort servomotor iets bij regelen (zoemend geluid) weet iemand wat dit is en kan het met probleem 1 te maken hebben?
2) Dit probleem treed soms op. Als de motor stationair draait rammelt hij erg, als een oude diesel. In sommige gevallen als ik voor het stoplicht sta dan zakt het toeren tal even in elkaar en komt dan weer terug. De rammel is dan even weg en zo gauw je gas geeft is het weer terug. De airco staat uit. Er is al eens gekeken naar het opnieuw inleren van de injectoren maar dan kan met mijn motor niet.
Iemand een idee?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda 6 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is het zoemend geluid ook aanwezig met de airco UIT??, zoniet teweinig koudemiddel in de airco.
Gr. Jack