beste
afstandbedieding werkt niet op lange afstand, werkt sinds gisteren alleen als ik hem op de deur zelf richt(terwijl de auto net voor die na de garage ging werkte de sleutel op een afstand van meer dan 10m) en de antenne van de radio werkt ook niet want ontvangt geen radio zenders, en dit alles NA een volledigereset van de auto op de garage(met speciale laptop: wurth) en de accu is ook afgekoppeld geweest.
kan iemand me helpen aub
mvg, miguel
Wat betreft de afstandsbediening : stop daar eens een nieuwe batterij in, dan wordt het bereik wat beter.
Na het vervangen van de batterij moet de afstandsbediening weer aangemeld worden op de auto.
Wat betreft de radio : als de accu los geweest is , is de radio z`n voorkeurzenders kwijt en alle andere instellingen zoals bas en treble,
balans en fading.
Je moet de radio opnieuw instellen.
mvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
heb je de battery al gecheckt?
vind het wel vreemd dat je radio ook problemen heeft.
320
speed3.585 km