Mercedes-Benz c220: Kontrolelampje defecte lampen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995

Op mijn instrumentenbord blijft het oranje lampje,dat aangeeft dat er een lampje defect is, branden niet tegenstaande alle lampen branden. Zou iemand me kunnen zeggen waaraan dit kan liggen.

Geplaatst door

rvanhaer10680

620 km

al 22 jaar lid

Reacties

Ik het met mijn E-Klasse hetzelfde probleem gehad toen ik een defecte autolader (via sigarettenaansteker) voor mij GSM gebruikte. Deze lader maakte sluiting in het systeem waardoor de computer dacht dat ik een lampstoring had. Misschien heb je hier iets aan.

mark7290

190 km

verkeerde wattage gebruikt bij lamp vervangen?

arnold690

4.210 km

Zit er een trekhaak achter?Zo ja dan kan hier ook de oorzaak liggen(bekabeling)

nouky

1.485 km

Ik heb inderdaad een trekhaak eraan.Waar zou ik dan moeten zoeken.

rvanhaer10680Topicstarter

620 km

Ik neem aan dat alle lampen het juiste wattage hebben.

Nu de trekhaak,hierin kan sluiting zitten of een klein lekstroompje,het makkelijkst kun je de stekkerdoos demonteren om te kijken of alles er nog netjes uitziet(aansluitpunten ,deze zijn vaak aangetast door weer en wind)zo niet dan de stekker vervangen,op de site van de anwb staat vast wel het aansluitschema.

CONTROLEER DIT MAAR EENS EVEN.

nouky

1.485 km

Bedankt ,ik heb de stekker open gemaakt en inderdaad waren de aansluitpennen geoxideerd en zat er vuil in.Zuiver gemaakt en alles is nu ok, bedankt.

rvanhaer10680Topicstarter

620 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.