Mercedes-Benz GLA-klasse 2016: lamba waarde te hoog
- 4 maanden geleden gevraagd
- 6 reacties
hallo,ik heb een gla180 met te hoge lambawaarde, er is een foutcode PO52E71, ventiel of klep op moeilijk bereikbare plaats denk ik,herkend iemand dit probleem en kan me op de goede weg helpen, hartelijk dank
Geplaatst door gert verstrepen-1 PRO , lid sinds 4 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz GLA-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
6 Reacties
oldford PRO, 4 maanden geleden
Wat zijn alle waardes van de 4-gas test? Zowel stationair als op toeren.
P052E is een fout op de carter ventilatie klep. Als die open blijft staan dan wordt daar mogelijk valse lucht aangezogen.
arjankempeneers PRO, 4 maanden geleden
Als je zoekt op deze fout, dan is dat een veel voorkomend probleem en inderdaad veel arbeid.
gert verstrepen-1 PRO, 4 maanden geleden
heb hier geen 4 gastester
,dank voor de reactie hoor
gert verstrepen-1 PRO, 4 maanden geleden
wat moet er allemaal verwijderd worden om bij die klep te raken aub?
gert verstrepen-1 PRO, 3 maanden geleden
moet het inlaatspruiststuk daarvoor verwijderd worden aub?
gert verstrepen-1 PRO, 3 maanden geleden
moet idd verwijderd worden,is gelukt