Deze auto heeft een lekstroom van 25 A. Dynamo losgekoppeld, alle zekeringen eruit gehad. Alles zonder resultaat.
Je kunt verrekte slecht bij de stekkers van andere grote verbruikers, starter, aircopomp ed en daarom de vraag of iemand dit al eens heeft voorgehad en een tip heeft.
Dank Willy, gaan we maandag mee aan de slag. We hadden al geconcludeerd dat het in de kabel van de starter ligt, want als we die loskoppelen bij de accu was de stroomverbruik nog minimaal. Sluiten we de kabel richting starter weer aan was het verbruik weer 25. Ik zat al te bedenken wat er nog meer met de starter verbonden was behalve de dynamo, maar nu weet ik het,
Bedankt voor de tip Willy, zijn we zeer mee geholpen.
Siem
Inderdaad het verwarmingselement defect. Weet jij wat de functie hiervan is en wat zijn de gevolgen als je hem gewoon afkoppelt?
Stekker los toch nog stroomverlies. Blok inwendig stuk Vervangen en probleem opgelost.
Bedankt voor jullie reacties jongens.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
siem
juist boven de starter zit een verwarming element in de cilinder kop , deze is kapot, vervangen.
succe6
gr
willy9build
speed8.625 km