Ben in het bezit van een bootje met een mercedes diesel erin {om 636). Tijdens het draaien van de motor begon deze plotseling een ploffend geluid te maken. Bij het inspecteren bleek dit uit de luchtinlaat te komen. Tevens bleek er een verstuiver leiding gebroken. Deze heb ik vervangen en ontlucht door hem met draaiende motor enigzins los te draaien. wat kan de oorzaak zijn van het geluid en het onregelmatig lopen, wisselend op 3-4 cilinders?
B.v.d. Rob.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 0 of stel zelf een nieuwe vraag.
heb je de klepspeling al wel eens gecontroleerd en/of afgesteld want als de speling te klein geworden is zou dat ook een oorzaak kunnen zijn.
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.075 km