Hallo allemaal,
mijn schuifkanteldak is zo lek als een mantje.
Er komt namelijk water uit plekken waar het niet hoord uit te komen.
Omdat waarschijnlijk de bak waar je schuifdak onder je normale dak zit meerdere door gerotte plekken heeft wat je niet kan zien zonder dat je hemeltje/plafon bekleding los moet.
Nu is mijn vraag kan je het hele schuif/kanteldak gewoon zelf verwijderen en dat ik op de sloop een ander goede schuif/kanteldak kompleet kan halen en erin zetten.
Ik zag namelijk dat hij gewoon aan de binnekant van je normale dak vast geschroeft zit en gekit van uit de fabriek. Want mijn machanisme is ook niet helemaal goed meer.
Misschien weten jullie ook wat het zou kunnen kosten op de sloop of een nieuwe bij de dealer want ik wil er geen immitatie dak in hebben zitten maar gewoon een orginele die er nu ook in zit.
Al vast bedankt.
groetjes
Quint
** kan een moderator mijn titel van mijn topic even veranderen in: Schuif-kanteldak is rot i.p.v. schuik-kanteldak is ot.**
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 190 of stel zelf een nieuwe vraag.
Als je dak zo erg lekt dan moet je ook in ieder geval de afwatering controleren, deze lopen links en rechts in de A stijl.
Volgens mij moet je het dak helemaal open doen en dan het hemeljte van het open dak los kunnen trekken met beleid.
Als je het je is gelukt en je kunt bij de kabel, en als je die los haalt dan moet je de motor van het dak opnieuw inregelen.
succes
DJ