👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Ik heb een probleem met mijn Mitsubishi ASX uit 2010. De auto start opeens niet meer maar de klachten zijn een beetje vaag.
Als ik het contact eerst aanzet en dan wil starten doet hij helemaal niks, ook geen klik of ander geluid.
Als ik de sleutel in het contact doe en hem niet eerst aanzet maar in 1 keer helemaal omdraai dan draait de startmotor 2x rond ( gewoon op normale snelheid) maar doet hij daarna verder niks meer. Dit doet hij ook als ik startkabels of een booster heb aangesloten.
Centrale vergrendeling, verlichting, blazer, ramen werken allemaal, accu doorgemeten en die is nog goed.
Aanslepen lukt ook niet.
Iemand een idee wat het probleem kan zijn?
Misschien iets met het contactslot?
De startonderbreker in de sleutel?
Ik heb de originele en de reservesleutel geprobeerd. Beide sleutel behuizingen zijn niet meer helemaal heel maar binnenkant lijkt gewoon goed te zijn.
Alvast bedankt voor eventuele oplossingen.
Groeten Lesley
Ja, vonk en benzine en distributie is heel.
Zekeringen had ik ook al nagekeken.
21 uur
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi ASX of stel zelf een nieuwe vraag.
Is er vonk en benzine ?
Distributie nog heel ?
Geen zekering kapot ?
Startonderbreker is een optie.
Auto uit lezen en kijken wat daar uit komt.
1 dag