Motorfiets: Yamaha Diversion '92

schedule Aangemaakt op

Hallo,

Ik heb onlangs een Yamaha diversion gekocht, deze motorfiets heeft 10 jaar stil gestaan. Vandaar ik ook de carburateurs moest schoonmaken. Nu ik deze helemaal schoon heb gemaakt, de gasnaalden waren nog wel iets ruwig, maar lopen soepel in de fitting. Starten en lopen, er zity een mooi geluid in deze motor, maar het stationair toerental is erg hoog. Zo rond de 4a5000 toeren, weet iemand hoe dit komt? Ik heb de stationair schroef helemaal uit gedraaid, maar dit lijkt geen invloed te hebben.

Geplaatst door

Geraldhemel

60 km

al 12 jaar lid

Reacties

Gaat de gasschuif helemaal dicht, of blijft hij hangen...gaat de gaskabel zwaar of niet goed afgesteld?

Hans4040

123.030 km

[quote=Hans4040]Gaat de gasschuif helemaal dicht, of blijft hij hangen...gaat de gaskabel zwaar of niet goed afgesteld?[/quote]
Gas schuif gaat helemaal dicht, de gaskabel loopt ook soepel. Hij schiet zelfs terug als ik het handvat loslaat.

GeraldhemelTopicstarter

60 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Motorfiets Overig of stel zelf een nieuwe vraag.