👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Help, ik wil mijn vesnellingspook vervangen, dit ivm slijtage van de huidige pook. Ik krijg deze er met geen mogelijkheid af, draaien lukt niet en eraf trekken ook niet. Kan iemand mij zeggen hoe ik deze eraf kan krijgen?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Juke of stel zelf een nieuwe vraag.
De pookknop dient er af getrokken te worden, deze zit behoorlijk vast,
de veiligste manier zonder je tanden te verliezen of er een blauw oog aan over te houden als de knop ineens los schiet ;-)
is als volgt: maak de pookhoes los van de knop en schuif de hoes omlaag, zet een (goede) waterpomptang om de pookstang +/- 1cm onder de pookknop (flink vast knijpen), pak een steeksleutel die over de pookstang past, (tussen pookknop en waterpomptang)
gebruik de steeksleutel als hefboom en de waterpomptang als steun om de pookknop omhoog te drukken,
het zal meestal enige moeite kosten voordat de pookknop los komt, maar als het goed is komt hij op deze manier los.
succes.
4 jaar