goedenavond
mijn opel vecctra b2 1.8 van 2002 is afgekeurd op de rembank met 49%
het betreft de achterremmen
ik heb alles losgemakt schongemaakt linksachter een nieuwe remklauw zat vast nieuwe blokjes alles goed ontlucht
naar weer bij de apk garage te zijn geweest gaf ie weer 49% aan naar een paar keer flink remmen sprong ie om naar 36% daarna weer naar 49%
morgen weer terug moest hem nog eens goed ontluchten en veel remmen was advies
zie ik nu iets over het hoofd of licht dit probleem gewoon dat de blokken goed moeten inslijten op oude schijven?
en dat ie morgen de goede waarde aangeeft na flink geremd te hebben?
(zou het kunnen dat ik de blokjes moet bijvijlen dat ie op de bovenste remschijfrand wat blijft hangen dat is bij de voorremmen mijn probleem geweest na geveild te hebben was dat opgelost meer dat 50%roest)
alvast vriendelijke dank
25% dus goedkeur
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
Begrijp ik het goed maar aan een kant een nieuwe klauw.Als dat zo is zou ik of aan de andere kant ook een nieuwe zetten of het geheel goed gangbaar maken.
ferry
ferdinand
speed16.435 km