Opel Astra pear 1.7 DTi: inbouwen mistlampen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Ik heb twee mistlampen maar ik moet ze nog inbouwen wat zagen en snijden in de bumper. Maar is het nodig om de gehele verlichtings unit te vernieuwen of kan je de schakelaar voor de mistlampen zo inbouwen. En waar kan ik het relais vinden voor de mistlampen, ik zie wel dat de bedrading aanwezig is deze kan ik aansluiten op de mistlampen maar werkt het dan ook??

Geplaatst door

wesselo

60 km

al 22 jaar lid

Reacties

lichtschakelaar vervangen door 1 met mistlampen voor, relais in zekeringsbak in de wagen steken en zekering monteren.

Opeltje

41.975 km

Ja bedankt, maar wat voor type relais heb je nodig en waar moet je hem plaatsen? wat duur zo'n verlichtings unit!!

wesseloTopicstarter

60 km

het is een speciaal relais die in de zekeringsbak in de wagen komt.....links naast het stuur achter het opberg klepje/vakje.

in de bovenste rij het 5e plaatsje meen ik..(zwart relais)


Opeltje

41.975 km

Relais 5 klopt moet geplaatst worden bedankt, maar kan je me vertellen hoe ik de verlichtings unit kan demonteren dus in zijn geheel voor het monteren van 1 met mistschakelaar.

Groet Ron

wesseloTopicstarter

60 km

knopje er af halen dmv uittrekken (binnenverlichting aan) en dan via het gatje in het knopje een pennetje er in drukken...en knop aantrekken. als de knop los is zie je aan de linker en rechterkant 2 metalen lipjes zitten en deze moet je naar elkaar toe trekken (dus richting het asje van de lichtschakelaar) met 2 kleine schroevendraaiertjes en dan de gehele unit aantrekken.

Opeltje

41.975 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.