Opel vectra B1 1.6 16V G3: inhouden en schokken tijdens het rijden

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

hallo,
ik heb mijn vectra naar opel gebracht om hem uit te lezen en kleppen controleren want hij was aan het schokken en aan het inhouden tijdens het rijden,kwamen ze met de conclusie dat de kleppen de oorzaak was,dus heb ik een nieuwe cillinderklop erop gezet,maar het probleem is er steeds.Nu word er gezegt dat mijn onderblok niet meer goed is (ik heb echt mijn twijfels)want ze hadde4n het nagekeken en het was nog goed.nu is mijn vraag wie weet wat het kan zijn.want opel verteld me dingen wat niet klopt en zo kost het me een hoop geld.

Geplaatst door

maty

455 km

al 22 jaar lid

Reacties

Laat de OPEL dealer eens de luchtmassa meter vervangen en kijken wat dit voor resultaat heeft 99% kans van slagen.
succes ERIC

ericveekens

400 km

ik ben naar opel geweest en daar hebben ze gezegt dat vectra b 1.6 16v geen luchtmassa meter heeft.

matyTopicstarter

455 km

loopt hij ook slecht op benzine???

ericveekens

400 km

Ja,op benzine doet hij ook het zelfde

matyTopicstarter

455 km

probeer eens de injectie te reinigen met injectorreiniger kan je gewoon in de benzinetank doen.
of reinig de hele injectie alles goed schoon maken wil ook wel helpen.

groeten ramon

Ramon9280

1.570 km

Hallo,ik heb injector reiniger gekocht en de injectors gereinigd maar het probleem is er nog,wie o wie kan mij helpen !

matyTopicstarter

455 km

Als de motor zowel op gas en benzine in houd zit dat toch in de ontsteking vermoed ik,zijn de bougie's en bougiekabels nog wel goed.

Hans

Hans4037

27.095 km

gaat het motormanagement lampje ook branden?
zoja haal de accupolen een half uurtje los dan moet de computer opnieuw inregelen en wis je de foutcodes

ramon

Ramon9280

1.570 km

ik heb de bougies en de kabels vervangen en heb de polen ook al eerder weggehaald ,maar er gaat geen lampje branden van de motor,echt heel vreemd.

matyTopicstarter

455 km

heb je ook gekeken of er geen losse slangetjes op de injectie of luchtfilter zitten?
misschien valse lucht en anders inderdaad de ontsteking nakijken, bougies, kabels, verdelerkap.


ramon

Ramon9280

1.570 km

laat de egr klep maar vervangen en dan is waarschijnlijk het probleem opgelost, (ps wel een duur grapje hoor) basje

basje

3.080 km

allemaal bedankt voor jullie hulp, ik ben er uit: het was het bobineblok!!! alles is nu weer goed...

matyTopicstarter

455 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.