Opel Corsa: Kilometerteller; toerenteller en benzinemeter vallen uit tijdens

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2 16V

Het is tot nog toe maar 1x voorgekomen, dat na een behoorlijk regenachtige dag, bovenstaande tellers het lieten afweten. Auto deed het verder normaal.

Destijds heb ik op deze site iets kunnen lezen over een stekker aan de achterkant van het instrumentenpaneel, en over aarding, maar met de zoekfunctie kan ik deze niet meer terugvinden.

Is het mogelijk de oorzaak en oplossing nogmaals voor mij te publiceren?

Bij voorbaat dank.

(Als het instrumentenpaneel eruit moet, dan graag even de werkwijze c.q. handleiding erbij)

Geplaatst door

cdk

2.240 km

al 22 jaar lid

Reacties

Cor,
je klacht komt inderdaad overeen met een slechte stekkerverbinding achterop het instrumentenpaneel. Druk eens als de klacht zich voordoet tegen de tellerklok aan.
https://problemcar.nl/topic/opel/tip-con...

Werkwijze heb ik niet,maar zal niet heel moeilijk zijn...

maarten4874

14.295 km

Maarten, bedankt.

Graag wil ik nog een iets uitgebreider antwoord van anderen.
Ik weet nu nog niet hoe ik dat kan aanpakken en wat er allemaal los- en uit elkaar gehaald moet worden.

Bedankt.

cdkTopicstarter

2.240 km

Hier staat goed omschreven hoe je je tellerunit eruit kan halen.
Werkje van 10 minuten.

http://www.corsa-c-drivers.com/viewtopic...

man!ac

1.635 km

Danny bedankt,

Echter.... kan ik na aanmelding wel op die site komen, maar zie niet hoe ik bij dat onderwerp kan komen.

Misschien wil je dat nog toelichten?

cdkTopicstarter

2.240 km

Je moet je eerst even voorstellen bij topic voorstellen.

man!ac

1.635 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.