Hallo, Het is geen groot probleem, maar toch even nieuwschierig. Ik zie achter het bediningspaneel losse bedraqding met stekker achter het dashboard vandaan komen bij de passagierskant. Het betreft een rood-witte en bruinwitte kabeltje met een klein zwart stekkertje. Ik weet niet waarvan het is. Alles functioneerd gewoon normaal. Maar het stekkertje hoort toch ergens bij maar wie weet dan waarbij. Het moet toch ergens ingezeten hebben toch?
[url=http://img27.imageshack.us/my.php?image=...][img]http://img27.imageshack.us/img27/4848/p1...[/img][/url]
[quote=saltastic]Dat kabeltje kan op het electromotortje van de kachelkraan te zitten, maar hoeft niet per se aangesloten te zijn.
Als alles goed functioneerd lekker laten zitten.[/quote]
Dit zou kunnen. Want in het verleden is een verwarmingsklep vervangen, maar is een andere oplossing gedaan, omdat opel die niet meer leverd.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Is volgens mij het kabeltje van het lampje in het dashbordkastje.
moderatorbuild
speed32.365 km