Opel Corsa: orange motortje in het dashbord

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2

wie kan mij zeggen wat er aan de hand is ?
Hij rijdt verder goed

vr. gr. jelle

Geplaatst door

jboxma

1.145 km

al 17 jaar lid

Reacties

Dat er een fout in het emissie systeem is ontdekt door ofwel de motor-computer, danwel een eventuele automatische versnellingsbak computer.
1e stap is foutcode(s) laten uitlezen. Dat scheelt een hoop gezoek, gegis, tijd en geld.
Zonder verdere uitleg kan er van alles aan de hand zijn. Doorrijden kan dan ook nog voor dure gevolgschades zorgen.
Je komt mogelijk ook niet meer door de eerstevolgende APK keuring, maar dat ligt eraan welke foutcode(s) er precies in staan.

oldford

117.985 km

hallo
het is nog niet opgelost eerst brande het manegment lampje na de twee lambdesonde vervangen te hebben brandt nu het werkplaats lampje.
vr. gr. jelle

jboxmaTopicstarter

1.145 km

Tja, maar weer uitlezen denk ik. En plaats dan de uitgelezen code(s) eens hier.
Waarom zijn beide lambdasondes vervangen? Of bedoel je dat de lambdasonde na de katalysator is vervangen?

oldford

117.985 km

Hoeveel sensoren wilt u zonder het lezen van foutcodes?

liviu2004

450 km

hallo allemaal
het probleem is opgelost het lampje is van zelf uitgegaan.
vriendelijk dank voor de input.
vr. gr. jelle

jboxmaTopicstarter

1.145 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.