Hallo,
omdat ik wel voordeel zag in een MP3 speler t.o.v. een CD-wisselaar, heb ik via eBay een CDC 30 MP3 radio gekocht.
(10 uur muziek t.o.v. 4 uur)
Op zich geen probleem zou je denken, maar nu ik dit apparaat in mijn handen heb zit er een plooi in het midden van de radio. Dus blijkt deze uit een Astra H, of Zafira B te komen. Nu vrees ik dat deze radio in het midden te ver uit zal steken in mijn Vectra C dashboard.
Nu heb ik dus de volgende vragen:
1. kan ik mijn oude radio zo verwijderen, om de andere te passen? Of moet de oude eerst vrijgegeven worden met de Tech II
2. als het geheel niet blijkt te passen zijn er misschien andere frontjes verkrijgbaar? Want inwendig zal de CDC 30 MP3 van de Astra toch wel hetzelfde zijn als die van de Vectra .
hopelijk is mijn verhaal een beetje duidelijk, en kan iemand mij helpen. (of heb ik echt een miskoop gedaan?)
GroeTjeS
@ speedy,
de CD 30 MP3 is echt wel een dubbel DIN hoor. ;-) (was zelf een lettertje mis, c'tje teveel)
De CD 30 wordt toch ook verkocht in de Vectra vanaf modeljaar 2005, dus is het dan echt niet mogelijk dat door tussenkomst van de Tech II te verwezenlijken is?
http://www.opel.de/res/img/content/shop/...
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
ja jammer van je aankoop! kun je niks mee in jou auto!!
peerbmwbuild
speed2.325 km