hallo ik heb een probleem met mijn auto en dat is een raar geluid tijdens het rijden!
in de 1 is der niks aan de hand en met stationair draaien ook niet maar in de 2 3 4 en 5de versnelling is der een ratelend geluid goed hoorbaar net of der iets los ligt in de versnellingsbak ofzo,ik zat zelf te denken aan het vliegwiel!
heeft iemand hier ervaring mee??
mvg nick
de drukgroep en de koppeling zijn zo 10000km geleden vervangen maar wat wel raar is het lijkt net of die nu al op is!
het druklager is toen niet vervangen,zou dat de oorzaak kunnen zijn?de auto heeft nu 128000km gelopen!
ja dan denk ik maar dat het dat word een diagnose! ja in de eerste versnelling doet die het nie en in zijn vrij hoor je absoluut niks,je zou haast zeggen dat de bak zonder olie zit ofzo.
zal vermoedelijk wel een lager uiteglopen zijn en daardoor bewegen de twee assen op elkaar laat ze de bakolie eens aftappen en kijken of er ijzervijzel bijzit , eerst mss is laten bijvullen om te zien over niet te weinig inzat , mss dat er te weinig is ingedaan na het vervangen van de koppeling.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
denk niet dat het het vliegwiel is. Misschien de drukgroep van de koppeling. Anders kan er een lager in je bak kapot zijn
AstraKieft
speed1.195 km