Opel Astra: remlichten

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

Ik heb het probleem dat alle remlichten niet branden, de zekeringen zijn volgens mij goed, de schakelaar op het rempedaal heb ik doorgemeten met een ohmmeter, werkt ook, lampen ook doorgemeten, lijkt ook goed.
Zit er ergens een relais of worden er meerdere zekeringen gebruikt.
Heeft er misschien een schema of zo.

Groetjes Coos

Geplaatst door

dupl-u-6230-5dd1493e4ad8c+coos

270 km

al 21 jaar lid

Reacties

hoe bedoel je alle remlichten, welke branden er dan wel en welke niet? ik zit zelf te denken aan een doorgesneden kabel door bijv. een trekhaak aansluiting.
vr.gr.

SWONNIE

2.970 km

Het is een artra station, links en rechtsachter en boven in het raam van de achterdeur/klep.

vr.gr. Coos

dupl-u-6230-5dd1493e4ad8c+coosTopicstarter

270 km

Je moet even bij je rempedaal kijken.Ik denk dat je schakelaartje uit het steuntje is of anders is hij stuk.
Het zit (als het goed is) vlakbij het scharnierpunt van de pedaal.
gr Marcel.

dus geen enkele brandt, gewoon even de stekkerverbinding op de schakelaar doorverbinden met een paperclip o.i.d. Waarschijnlijk toch wel de schakelaar.
vr.gr.

SWONNIE

2.970 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.