auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel OPEL CORSA C: stilgevallen

Bouwjaar: 2001

corsa c Z10XE 2001

motor al rijdend stilgevallen , in instrument en motor geen defectcodes ; in BCM defectcode B1485 laadstroomcontrolelampje open circuit . BCM is reeds vervangen en geprogrammeerd , maar foutcode blijft . omgevingscontrole (ecu ,instrument , bcm ) ok

wie heeft zoiets al gehad ?

Geplaatst door

opc8275 +0
badge

al 21 jaar lid

Reacties

steker achter dashbord klemt niet goed.
Dash bord zelf stuk ??
groetjes ceesie

ceesie1583 +0
badge

20 jaar

Maar bij motor komt er : identificatie instrument : ok
in instrument geen foutcodes
iemand nog een idee ?

opc8275 +0
badge

20 jaar

deze foutcode komt vaker voor....kan geen kwaad.is een gammele verbinding achter het dash....denk de krukassensor.

Opeltje +0
badge

20 jaar

Het ligt aan de benzine , had geen benzine aan de motor ; getest met benzineaansluiting van andere wagen en de motor draait ; de pomp draait , maar er komt geen benzine uit , de meter staat op 1/4 ; kan het dat de pomp draait , maar toch geen druk geeft ?

opc8275 +0
badge

20 jaar

branstoffilter dicht? of de leiding ergens dichtgeknepen...of de pomp mechanich defect...of de slang ligt van de benzinepomp af.

Opeltje +0
badge

20 jaar

GEVONDEN : het was de darm in de tank die eraf wag gekomen , aan de benzinepomp . Slecht systeem trouwens : aan de benziepomp zit er een recht stuk kuststof pijpje zonder kraag en bij een bezinedruk van 3.8bar kan deze darm eraf geperst worden na verloop van tijd
Opeltje , bedankt

opc8275 +0
badge

20 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.