beste mensen,
mijn astra (c16se)wil in de bebouwde kom niet warmer worden dan 75 80 graad(kachel wort ook neit goed warm) maar op de rijksweg(140km) wort hij wel goed warm en de kachel ook.
de termostaat heb ik in middels al 6x vervangen in 2 weken tijd dus daar geloof ik eigenlijk neit meer in(het is een 92-107 termostaat).
heeft een van jullie nog een idee waar het aan zou kunnen ligen?
gr tijne
ja er zit genoeg in en wat betreft de water pomp als die neit goed zijn werk zou doen gaat detemp om hoog en neit om laag.
gr tijne
20 jaar
Dat hoeft niet omdat het water ook op een bepaalde plaats alleen maar warm kan worden en sommige gedeelten kouder blijven als de pomp niet fatsoenlijk het water rondpompt.
20 jaar
daar zit een kern van waarheid ik ik ga het verder uit zoeken wat je zegt.
hartstikke bedankt tot zo ver.
gr tijne
ps:andere ideeën zijn nog steeds welkom
20 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Zit er voldoende antivries (koelvloeistof in het reservoir?
??Opbrengst Waterpomp misschien niet goed meer??
Mvg General Motors
20 jaar