auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Astra 2011: Trekhaak

Bouwjaar: 2011, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1400

Beste sleutelaars,

ik kan een aantrekkelijke Opel Astra J uit 2011 kopen maar helaas heeft de auto geen trekhaak en ik heb die wel nodig. De auto heeft parkeersensoren.
Is het een doe-het-zelf klus ? of wordt het toch meer iets voor de trekhaakcenters ?
De trekhaak zelf monteren is niet zo'n punt lijkt mij maar het gaat me met name om de montage van de kabelset.
Misschien heeft iemand een duidelijke beschrijving ??

Groeten,
Hans

Geplaatst door

hans van gestel +495

al 18 jaar lid

Reacties

In principe zit bij elke trekhaak met kabelset een montage handleiding , in iedergeval als je hem koopt bij olifant trekhaken.

En met die handleiding is het zelf goed te doen ?
Heb je het zelf ook al keer gedaan met een Opel Astra J uit 2011 ?

Groeten

Bouw ze onder verschillende auto s de trekhaken van olifant , nooit geen problemen , wel een origineel kabelsetje mee bestellen , geld trouwens voor alle merken.

Is er mogelijkheid dat jij de aansluiting voor mij doet ? Dan zou ik hem zelf eronder kunnen zetten. In welk deel van Nederland woon je ?
Ik ben bereid er stuk voor te rijden en ervoor te betalen

Ben er zelf beetje huiverig voor. Lees van alles van voorzichtig zijn met canbus. Risico op foutmeldingen achteraf. Ben zelf niet zo'n kei in electro

Als je de beschrijving goed leest , er zitten ook plaatjes bij , moet het te doen zijn .

Beste Kaleido 1.

Misschien heb je mijn vraag over het hoofd gezien ?? Aangezien jij ervaring hebt met inbouwen trekhaken vroeg ik mij af of je dat ook bij mij zou willen doen ? Ik zou de olifant-trekhaak er zelf onder kunnen zetten en als jij dan de bedrading zou willen doen zou ik erg geholpen zijn. Ik wil er best een stuk voor rijden en ook zeker voor betalen. Zoals ik al zei voel ik me er toch erg onzeker over om het zelf te doen. Groetjes Hans

Ik lees dat jij ze onder verschillende auto's bouwt. Als ik de olifant trekhaak eronder zou zetten, zou jij dan eventueel de bedrading willen doen ? Ik wil er best een stuk voor rijden en er ook voor betalen maar dan weet ik dat iemand het doet met ervaring.

Ben momenteel op vakantie 4 weken.

Oke, fijne vakantie !! Hier is het trouwens ook erg warm :)
Maakt niet uit. Als je daar interesse in hebt dan kan het ook daarna.
Maar zou je dat willen doen ?
Groetjes Hans

Ik heb besloten om de trekhaak er toch maar onder te laten plaatsen door trekhaakbedrijf.
Probleem opgelost !

Oke bedankt voor de feedback

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.