ik ben al een maand bezig om het uit te zoeken waarom de blower niet doet .
motor al er uit gehaald en getest die is goed en ik heb de kachel weer stand vervangen [om dat de meeste onderdeel wat kapot ging volgens de dealer .]
kabel nagekeken allemaal goed en schoon
zekering na gekeken niks kapot maar toch vervangen
en nog steeds niks
ik kom er niet meer uit
Inderdaad meten, stekkers willen wel verbranden, kijk daar ook eens goed naar.
ja [harry 4203] het betreft gewoon uitvoering ja 12 volt motor
oke weer los halen en meten met lamp maakt het uit welke lamp ?
en stekkers vervangen ze zijn wel mooi schoon geen zwarte of andere kleur
jij ook bedankt siem bijman ga na feestdagen weerbezig
alle bij een goede feestdagen gewenst en een goed 2020
Hetzelfde heb ik met een 206 gehad. Hier was het electronische deel van het contactslot defect. Die regelt op meerdere delen of de auro stroom krijgt. Je kan dit testen door op het zekeringpaneel stroom van een ander deel met een draadje door te lussen naar de ventilator. Slot kan je verwijderen door sleutel in het contact te steken en dan te draaien tussen contact en start en trekken. Op de sloop kost het je een keer een 10tje je kan het onderste deel van het slot overzetten zodat je je eigen sleutel kan blijven gebruiken.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
heb je al gemeten? delen zomaar vervangen loopt meestal slecht af. ik neem aan dat het een 307 betreft met enkelvoudige airco zonder climate-controle? staat er bv wel 12V op de kachelmotor? (meten met testlamp en niet met voltmeter)
harry4203build
speed39.470 km