Peugeot 307: Druk koelsysteem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: NFU, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 80

Na eind rijden krijg ik druk op de radiateur.
Slangen. Worden wel heet. Geen wit rook
Onregelmatig lopen. Alles is goed.

Verbruik koelvloeistof goed.

Tem meter staat netjes op de helft.

Had zelf het iede dat vorige eigenaar kopaking al vervangen had koelvloeistof.
Is bruin van kleur. Net kanaal water. Maar paking is naar mijn iede nog goed.

Geplaatst door

David Schutte

575 km

al 11 jaar lid

Reacties

Kan er ook druk onstaan door verkeerde onluchting. Of vies koelvloeistof vroeg ik me af of termostaat kachel word wel goed warm.

David SchutteTopicstarter

575 km

Probleem al op geslost. Had met verkeerde onluchting te maken. Bedankt voor informatie. Leden

David SchutteTopicstarter

575 km

Zou anders toch wel even de koelvloeistof verversen. Kan nooit kwaad en voorkomt ergere slijtage van pomp en verstopping (kachel) radiateur.

Siem Bijman

52.890 km

Ja wou ik ook gaan doen heb net niewe.
Onderdelen er bestelt. Voor een grote beurt. Spoel radiateur. eerst even goed schoon. Met water en dan doe ik er niewe in.

David SchutteTopicstarter

575 km

Zou het blok en de kachelradiateur ook spoelen.

kaleido 1

158.500 km

Ja blok spoelen zal wel niet goedkoop zijn denk ik en weet ook niet of vorige eigenaar het gedaan heeft.

David SchutteTopicstarter

575 km

O nog even vraag waar zit de kachel radiateur dan.

David SchutteTopicstarter

575 km

Je wilt wel een beurt zelf doen , dat is moeilijker dan een tuinslang in je koelsysteem stoppen en alle vuil er uit spoelen , kachelradiateur zit achter je dashbord , maar de aansluitingen zitten onder de motorkap , de 2 dunne slangetjes die door het schutbord gaan , deze slangen los nemen en de tuinslang in de pijpjes steken, spoelen in beide richtingen , dit geld ook voor de radiateur en motorblok , slangen los en tuinslang er in.

kaleido 1

158.500 km

Grote beurt doe ik altijd zelf altijd nog gedaan zonder problemen.

En van dat tuin slang wist ik al ik wou weten waar de kachel radiateur zat. Die heb ik nu bedankt.

David SchutteTopicstarter

575 km

Mooi , succes.

kaleido 1

158.500 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.