👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Onze Peugeot 307 1.6 maakt een vreemd geluid als je optrekt.
Het is een soort van jankend geluid dat waarschijnlijk uit de aandrijving komt, want als je de koppeling indrukt is het over.
Alvast bedankt voor het antwoord
Het geluid is blijft in alle versnellings ook in de bocht.
Bedankt voor de reactie.
18 jaar
jornt dan denk ik in de richting van de cardanas lagers.
groetjes jan.
Ja lijkt op tussenlager van rechter aandrijfas
draait dit lager dan opeens niet meer mee met ingtrapte koppeling
Jawel, maar hier komen dan geen krachten meer op te staan. We hebben ook een keer erg lang lopen zoeken naar dit geluid. Hadden wel gehoord dat het tussenlager geluid maakte, maar dachten dat dit niets met de klacht te maken had (ivm intrappen koppeling e.d.) Toch maar uit voorzorg tussenlager eerst vervangen, ipv versnellingsbak demonteren, maar geluid was wel weg!
Bedankt voor de reacties en oplossingen
Met vr. gr.
J. Bruinsma
18 jaar
Hallo,
Hier is een schrijven over van peugeot nederland.
neem de borgring van het tussenlager weg , bekijk deze goed en als er slijtage sporen op zitten , monteer dan een nieuwe.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
jornt doet hij dat in alle versnellingen en is het in de bochten het zelfde.
het is moelijk om hier een antwoordt op tegeven maar aan het verhaal tezien ga je denken aan vernellingsbak of cardan lagers maar dat kun je pas vast stellen als je het hoort natuurlijk.
groetjes jan.
18 jaar