Dit probleem komt vast vaker voor, boven de 120 km/h begint de hele auto te trillen, in ernst toenemend met de snelheid. Het vermogen blijft prima, er zijn ook geen bijgeluiden en het is niet speciaal het stuurwiel ofzo. Het uitlijnen van de voorbanden veranderde daar niets aan. Wat zou het kunnen zijn, kromme as? Toch nog de achterbanden? Resonantie in de motor? Binnenkort moet ik veel en ver rijden, het is bepaald vervelend.
Probeer eens een stuk uit de wind te rijden, vrachtauto, of kort achter een voorliger, is het trillen dan weg, dan moet je het zoeken in de beplating.
[quote=Senatuca]Dit probleem komt vast vaker voor, boven de 120 km/h begint de hele auto te trillen, in ernst toenemend met de snelheid. Het vermogen blijft prima, er zijn ook geen bijgeluiden en het is niet speciaal het stuurwiel ofzo. Het uitlijnen van de voorbanden veranderde daar niets aan. Wat zou het kunnen zijn, kromme as? Toch nog de achterbanden? Resonantie in de motor? Binnenkort moet ik veel en ver rijden, het is bepaald vervelend.[/quote]
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.
Wielen voor EN achter al gebalanceerd?
306 cabriobuild
speed8.685 km