auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Peugeot 307 2005: Zekering

Bouwjaar: 2005, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: RFN, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 100

Zekering van aansteker waar zit die bij de cc uitvoering?

Geplaatst door

Brianm +175

al 1 maand lid

Reacties

. deze

maar als deze kapot is heb je meerdere dingen die niet werken

Mijn zekeringkast is anders?
Vandaar dat ik ook niks aan mijn boekje bij de auto heb…

Brianm +175

1 maand

spanning zoeker en de zekering 1 voor 1 controleren. Ik denk dat je koplamp verstelling ook niet werkt.

Highway +1060
badge

1 maand

Ok zit weinig anders op zitten op een rotplek maar zal moeten denk dat er misschien een verandering gedaan is aan de zekeringenkast..

Brianm +175

1 maand

Zekering F9 is van de sigaretten aansteker (zekeringenkast interieur),
volgens de info die ik heb is deze 30A, dit is gèèn combi zekering dus is alleen voor
de sigaretten aansteker / 12 volt assesoires aansluiting.
bij eerdere modellen is dit zekering F7 (2002-2004).
of zoals @Highway zegt, zekeringen 1 voor 1 controleren.

limbra +2225
vip badge

1 maand

Doe ik ! Thanks

Brianm +175

1 maand

Net opgelost !
Alles doet het weer en dan weer niet…aanjager stopt er mee en werkt dan niet meer samen met de aansteker en heel raar mijn combi cd speler radio doet de radio het wel maar de cd speler niet? Schiet mij maar lek ! Kwam vd week naar de auto lopen stond de cd speker te belerren en alles deed het weer tot vandaag toen weer niet….

Brianm +175

3 weken

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.