auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Master 2021: adblue

schedule Aangemaakt op 21-01-2026 om 06:53
Bouwjaar: 2021, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 2300, Vermogen (kw): 110

Camionette is voor de derde maal in de Renault garage geweest telkens met een adblue probleem. De laatste keer , had ik een nieuw batterij geplaatst en de camionette ca 30 min stationair laten draaien om de nieuwe batterij op peil te krijgen. Toen ik ze wilde stil leggen kreeg ik de melding "nog 0 km te rijden". Ik legde ze stil om de woning af te sluiten en naar de garage te kunnen rijden , doch helaas ze gaf daarna geen kik meer. Noodgedwongen laten takelen. 8 dagen in, de garage, grondige diagnose, nieuwe software update. Na 5 km rijden opnieuw hetzelfde probleem "controleer inspuiting" "controleer luchtverontreiniging". Ben ten einde raad.

Geplaatst door

Vaneylen Pierre +50

al 9 uur lid

Reacties

NOx sensor, temperatuursensor, adblue injector, adblue pomp. Als de omstandigheden niet goed zijn voor het regenereren van het roetfilter, en daar is ad blue voor nodig, houdt het vanzelf op.

Pivavar +640

2 uur

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Master of stel zelf een nieuwe vraag.