Ik reed vandaag met mijn Seat Ibiza SE 1.6 uit 1999 (het nieuwe model van dat jaar) en opeens leek het alsof er iets heel erg aanliep ergens voor in mijn motor. Ik dacht zelfs dat ik met mijn velg op de straat reed, zo klonk het. Ik heb de auto snel uitgezet en goed rond de auto gelopen maar dat leverde niets op.
Als ik hem in zijn vrij zette en gas gaf, deed de motor het gewoon dus hoopte ik maar dat het veilig was om te proberen om verder te rijden. Het geluid werd minder, en nu is er alleen nog maar een wat hoger en harder geluid dan normaal als ik de auto op de motor laat afremmen. Ook gaat het schakelen wat stroef. Tenslotte doet mijn kilometerteller het ook niet meer. Die schommelt van 0 naar 120 (ik rij dan 20 ofzo). Heeft iemand enig idee?
PS Hij is vorige week gekeurd (APK) en daar kwam uit dat mijn remblokjes en schijven redelijk versleten zijn, maar nog niet perse vervangen hoeven te worden. Verder was hij in orde.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Ibiza of stel zelf een nieuwe vraag.
Rij er ff mee langs een garage.
Ricky,