hallo heb wat advies nodig.bij mijn smart heb ik als ik ry dat hij in houd dus heel langzaam vooruit komt maar als ik hem via de uitleeskast reset of de accu eraf haal en terug zet weer goed ryd voor een paar honderd meter.weet iemand mss wat dat kan zyn?
2e hands sonde kan ook kapot zijn of er is een probleem met de bedrading of de voeding voor de verwarming.
Zitten er 2 witte draden in het kabelboompje naar de sonde? Dat zijn de verwarmingsdraden. 1 daarvan moet 12 volt hebben.
Soms wordt deze code gezet als er geen goed signaal van een sonde komt. Dat kan ook door een lekke uitlaat komen.
De foutcode in ieder geval niet. De rest van de storing zoals je het beschrijft kan meerdere dingen zijn.
Maar je hebt daar geen foutmeldingen van en wel van de lambdasonde.
Ik heb het vermoeden dat je uitleesgereedschap niet geschikt is voor deze smart ?
OBD van deze smart (voor 2003) alleen GOED ! uitleesbaar met STAR diagnose !
Ik heb het vermoeden dat je motor in noodloop gaat door een niet goed functionerende wasegate regeling
Waarschijnlijk een slangetje stuk ( gescheurd ) mn op de turbo zwart/rood aan de achterkant , slecht zichtbaar ??!!
suc6
[quote=kwikboy]kan het dan ook van het goud kleurig blokje komen met een stekker erop die voor de wasegate zit weet niet hoe je het noemt alvast bedankt voor het meedenken[/quote]
Dat "blokje" is het zgn "taktrelais"en zorgt idd voor de wastegate regeling ( driewegklepje ) en kan ook de boosdoener zijn !!!???
let wel ...meten is weten ! uitlezen dus met stardiagnose !!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Smart mini of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb je ook foutcodes? Werkt de lambdasonde wel goed?
oldfordbuild
speed117.985 km