Wie weet of de schakelaars van o.a de alarmlichten en de achterruitverwarming verlicht zijn. In het donker zijn deze nu bijna niet te vinden. Verder licht de schakelaar van de alarmlichten ook niet op als je ze aan zet.
ja, zou je wel zeggen, ware het niet dat alle zekeringen wel goed zijn. andere lampjes werken wel. Ik had al navraag gedaan bii een subaru dealer en die zei dat er geen lampjes in zaten. Maar dat geloof ik niet. En om niet het hele dashboard uit mekaar te hoeven halen heb ik de vraag hier gepost.
Lampjes gaan vaak kapot omdat de meeste Subaru-rijders altijd met de lichten aanrijden. Daarom maken deze wat extra
over(brand)uren vergeleken met andere vervoermiddelen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Subaru Forester of stel zelf een nieuwe vraag.
klinktals kapotte zekering of kapotte lampjes oid
sjaak10918build
speed9.760 km