Toyota Corolla: lekage achter de ontsteking

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1990, Brandstof: Benzine, Motorcode: 4a-fe 77kw

Hallo,mijn buurman heeft deze toyota maar nu begint die een beetje olie te zweten onder de ontsteking,nu heb enkele dagen geleden alles schoon gespoten,en kan ik nu zien waar het vandaan komt, het komt van achter de ontsteking dus waar de ontsteking de cilinderkop in gaat ,mijn vraag is zit daar een oliekering of is dat een afdichting met een 0-ring.

Geplaatst door

flow

12.310 km

al 22 jaar lid

Reacties

daar zit een o-ring ik zou deze eens vervangen.

groetjes jan.
jan T 60.080 km Reageer
Jan, bedankt voor je reaktie.
flow Topicstarter 12.310 km Reageer
O- ring is besteld,die man achter de balie wist niet over welke auto ik het had dus dat wil wel wat zeggen over de kwaliteit van deze auto's.
flow Topicstarter 12.310 km Reageer
nou hopen dat het helpt.

groetjes jan.
jan T 60.080 km Reageer
O-ring is binnen,morgen even de ontsteking eraf en o-ring monteren en kan die er weer tegen aan. Jan bedankt voor alles en tot de volgende keer.
flow Topicstarter 12.310 km Reageer
prima hoor en sukses er mee.

groetjes jan.
jan T 60.080 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Corolla of stel zelf een nieuwe vraag.