👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik heb sinds kort een avensis overgenomen van een andere particulier nu dient het volgende probleem zich aan.
De radio ontvangt geen enkele zender! Op het moment dat ik hem laat scannen blijft hij door alle frequenties heen gaan zonder er ook maar een te pakken.
Ik denk zelf dat het aan de antenne ligt en deze vervangen dient te worden maar ik heb dit nog nooit zelf gedaan kan iemand mij helpen/suggesties geven??
Alvast bedankt!
Weet je dan toevallig ook hoe ik de radio uit de console kan halen?
15 jaar
de beide luchtmonden naast de radio uithalen dan kun je zien hoe de radio vast zit ( de luchtmonden klikken er uit)
15 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Avensis of stel zelf een nieuwe vraag.
Je kunt het proberen met een andere antenne op aan te sluiten dan hoef je alleen de radio uit te nemen .
Zo weet je of het de radio is of de antenne .
15 jaar