auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Golf 2007: Carterpan

Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1400

Moet de versnellingsbak los voor het vervangen van de carterpan om de 2 boutjes aan de versnellingsbakzijde los te maken, golf 1.4 benzine

Geplaatst door

Ronny duyck +110

al 2 maanden lid

Reacties

nee

harry4203 +4630
badge vip badge

2 maanden

Door moderator verplaatst (1 topic volstaat)

Toch geraak ik niet bij de 2 boutjes aan vliegwielzijde bak moet eruit denk ik

Geplaatst door
Ronny duyck

Heb er net 1 gedaan , inbus met kogelkop en een 1/4 verlengstukje om kracht te zetten en klaar , je hebt het afdekplaatje van het vliegwiel er wel af toch ?

kaleido 1 +11410
badge vip badge

2 maanden

Idd, heb er ook zat gedaan, wel zoals gezegd correct gereedschap gebruiken en de afdekplaat demonteren.

harry4203 +4630
badge vip badge

2 maanden

Een afdekplaatje is hier niet aanwezig, wel een plaat tussen motor en bak waarbij de bak los moet

Ronny duyck +110

2 maanden

Er zitten 3 gaten in het carter aan de bakkant waardoor je met een lang verlengstuk en een kogelkop inbusdopje de 3 boutjes met wat gewriemel los kunt maken. En de bakbouten die in de carterpan zitten losmaken uiteraard. De bak hoeft er niet af.

harry4203 +4630
badge vip badge

2 maanden

Dank voor de reactie,
Bij de mijne zijn er 2 gleuven aan de bakkant maar kan niet aan de 2 boutjes, het is geen tsi,bij een tsi kan je idd dat plaatje verwijderen en zo bij de boutjes komen, kga morgen nog eens kijken, gr.

Ronny duyck +110

2 maanden

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.