Volkswagen Golf: geen trekkracht

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9

ik heb een golf 3 1.9 diesel,hij heeft geen trekkracht.het was eerst een turbodiesel,nu normaal diesel,maar de koppelingsplaat,drukgroep en vliegwiel is van dat turbodiesel op dat normaal diesel.wat kan ik eraan doen om een snellere trekkracht te krijgen?iets met de brandstofpomp doen?

Geplaatst door

golf-freak

210 km

al 19 jaar lid

Reacties

Huso,

De dieselmotor zonder turbo heeft uiteraard minder vermogen dan de turbodiesel. Daar kun je in de basis niet veel aan doen behalve "tuning".

Maar waarom heb je er niet weer een turbo diesel in geplaatst?

Ook de geschiktheid van de turbodieselversnellingsbak voor de atmosferische diesel betwijfel ik.

Groetjes,

Harrie
beste harrie,

bij deze modellen (golf turbodiesel) is er een fabrieksfout.de krukaspoelie draait na een tijd scheef.dit is bij de meeste turbodiesel motoren,maar ik denk dat ik fout zat bij het eropzetten van vliegwiel drukgroep en koppelingsplaat van de turbodiesel motortje,want die is groter dan normaal diesel.
in ieder geval bedankt voor je reactie.
groetjes huso...
golf-freak Topicstarter 210 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.