Hallo,
Ik heb de olie + het filter van de automaatbak laten vervangen voor nieuwe speciale ATV olie voor gebruikte automaatbakken en een nieuw filter.
Nu is de automaat hierdoor er niet beter van geworden, de automaat zoekt erg naar de juiste versnelling waardoor hij erg schommelt in toerental en licht bokt.
Heeft iemand heir een verklaring voor? De auto heeft 338.000 km gelopen
En als dat wat Cor zegt goed is dan moet je hem laten uitlezen en kijken of er een storing in staat maar ik denk zelf van niet. Is het je eigen auto of heb je dit gedaan voor een klant?
Niet om het een of ander hoor maar meestal zijn automaatbakken van vw/audi allang dood bij dit soort hoge km standen dus of de bak had al kuren (ook omdat je zegt dat hij er niet beter van is geworden) of je hebt het verergert door juist te doen, dus olie te gaan verversen of misschien toch verkeerde olie en heb vaker gehad dat een automaatbak na verversen het juist slechter gaat doen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik hoop dat je ATF bedoelt??? Misschien te weinig of juist veel te veel gevuld??? Nogmaals volgens voorschrift het niveau controleren en eventueel bijvullen of af laten lopen.. Er bestaat wel iets als ATV olie maar dat is een 15w/40 en totaal niet geschikt voor een automaat..
cor van jaarsveldbuild
speed12.520 km