Volkswagen Golf 1988: Temperatuur
- 1 week geleden gevraagd
- 1 reacties
hallo,
Ik heb een Golf 2 1.3l vanuit het jaar 1988. Laatst ondervond ik dat deze het heel vaak te warm kreeg. Ik zie op m'n dashboard dat de temperatuurmeter constant links staat (dikte gedeelte).
Zou ik een nieuwe temperatuur sensor moeten steken? Is de thermostaat aan vervanging toe? is er iets met de printplaatjes? En waar kan ik de thermostaat en temperatuursensor vinden?
mvg
Fiel
Geplaatst door Fiell_Golf2 , lid sinds 1 week geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Beste antwoord, geplaatst door harry4203 PRO, 1 week geleden
Sorry hoor, maar als je zulke vragen moet stellen, kun je de auto dan niet beter naar iemand brengen met kennis van zaken? onze pc's zijn geen glazen bol die zien wat er aan jou auto defect is helaas. alles wat je opnoemd kan.