Maurice7544

Particulier Lid sinds december 2005

Kilometerstand
240 km
Antwoorden
8
Oplossingen
0
Vragen
4

Maurice7544 heeft nog geen antwoord gegeven dat als oplossing is gekozen.

  1. Volkswagen Scirocco: Tikkend geluid??

    Nee het is niet volledig weg.Echter beduidend minder.Lijkt wel de aircocompressor dan.....

  2. Volkswagen Scirocco: Tikkend geluid??

    Het gaat niet weg als je gast geeft. Het geluid lijkt van de rechterkant te komen.Lijkt op klokklokklok...Maar vooral indien airco aan.

  3. Volkswagen Scirocco: Tikkend geluid??

    Is moeilijk te zeggen waar het geluid precies zit. Maar dat klepje zit dus rechts? Kan ik wat controleren?

  4. Renault Kangoo: Ochtendhumeur Kangoo

    Heb vanalles schoongemaakt.Auto nogmaals spanningsloos gemaakt en daarna is het niet meer voorgekomen.

  5. Renault Kangoo: Ochtendhumeur Kangoo

    @Erik;is allemaal gebeurd. @Willy; hij is van 98. Ik ga morgen een nieuwe koelvloeistoftemperatuursensor halen. Hij doet het nu namelijk ook als de motor al iets warm is.

  6. Renault Kangoo: Ochtendhumeur Kangoo

    Niemand een idee?

  7. Audi A3: waterlekkage kofferbak

    Ik heb het gevonden! Het was een miniscuul scheurtje in de lak. Scheurtje zat waar het dak eindigd/in het gootje waar die dakstrip in zit.

  8. Mazda 323: koelleiding op de injectie afgebroken

    Ik heb het wel gerepareerd.Ik heb er 1/8 draad in getapt en daarna mbv rvs fitmateriaal weer aangesloten en het is lekdicht.